Филтри -

Камиони фургони NISSAN од Русија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони NISSAN од Русија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN CONDOR MK38C камион фургон NISSAN CONDOR MK38C камион фургон NISSAN CONDOR MK38C
3
Контактирајте го продавачот
31.970 € RUB 2.655.000 RUB
Зафатнина 36.18 м³
Година 2012 Километража 661000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24 камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24
2
Контактирајте го продавачот
25.050 € RUB 2.080.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 14000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон NISSAN UD камион фургон NISSAN UD
2
Контактирајте го продавачот
91.550 € RUB 7.601.000 RUB
Зафатнина 58.31 м³
Година 2012 Километража 681000 км Сила 410 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
66.690 € RUB 5.537.000 RUB
Година 2012 Километража 901000 км Сила 410 кс
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS AJS85AN камион фургон NISSAN ATLAS AJS85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.220 € RUB 1.181.000 RUB
Година 2011 Километража 212000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
41.900 € RUB 3.478.000 RUB
Носивост 3600 кг Зафатнина 34 м³
Година 2013 Километража 158000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS камион фургон NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
19.880 € RUB 1.650.000 RUB
Година 2011 Километража 292000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
72.380 € RUB 6.009.000 RUB
Година 2011 Километража 820000 км Сила 410 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
37.890 € RUB 3.146.000 RUB
Година 2012 Километража 109000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN QUON CG5ZA камион фургон NISSAN QUON CG5ZA камион фургон NISSAN QUON CG5ZA
3
Контактирајте го продавачот
80.450 € RUB 6.679.000 RUB
Носивост 13000 кг
Година 2011 Километража 582000 км Сила 410 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
15.550 € RUB 1.291.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 209000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN CONDOR MK38L камион фургон NISSAN CONDOR MK38L
2
Контактирајте го продавачот
43.910 € RUB 3.646.000 RUB
Зафатнина 34 м³
Година 2012 Километража 358000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS APR85AN камион фургон NISSAN ATLAS APR85AN
2
Контактирајте го продавачот
31.460 € RUB 2.612.000 RUB
Година 2012 Километража 144000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN AMR85AN камион фургон NISSAN AMR85AN
2
Контактирајте го продавачот
33.960 € RUB 2.820.000 RUB
Зафатнина 18 м³
Година 2013 Километража 77000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
57.730 € RUB 4.793.000 RUB
Зафатнина 42 м³
Година 2012 Километража 137000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се