Филтри -

Камиони фургони NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони NISSAN: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN ATLEON
9
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Година 2008 Километража 488000 км Сила
Шпанија, Burgos
камион фургон NISSAN L50. 09
9
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 1992 Километража 525000 км Сила 90 кс
Шпанија, Burgos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон NISSAN Atleon 4x2 Euro 4 - Laadbak 5.15m + laadklep 750 kg - 48.000km O
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-08-20 Километража 48358 км Сила 1835 кс
Холандија, Dinteloord
камион фургон NISSAN Atleon 165 Ladebord Netto €3950
15
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Година 2002-09 Километража 235000 км Сила 159 кс
Холандија, Joure
камион фургон NISSAN Atleon
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2006-01-11 Километража 347000 км Сила
Шпанија, ALCORCON
камион фургон NISSAN L 75
20
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 23.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 98000 км Сила 136 кс
Италија, San Bonifacio
камион фургон NISSAN Atleon 80.14
16
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 433000 км Сила 140 кс
Белгија, Moorslede
камион фургон NISSAN ATLEON 180.8
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.91 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10-04 Километража 480000 км Сила 180 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион фургон NISSAN M90E1
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Зафатнина 17.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 117427 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион фургон NISSAN ATLEON **BELGIAN TRUCK-94.000KM-STEEL SUSPENSION**
21
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1285 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-09-19 Километража 94069 км Сила
Белгија, Kessel
камион фургон NISSAN Cabstar NT400 3.0dCi Caja Cerrada
12
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 109000 км Сила 130 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
камион фургон NISSAN ATLEON
6
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 2930 кг Зафатнина 19.25 м³
Година 2004-09 Километража 375000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион фургон NISSAN Atleon 150.21. Koffer + LBW. Original 182.500km
22
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 5750 кг Евро Euro 3 Зафатнина 40.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02 Километража 182500 км Сила 210 кс
Белгија, Grâce-Hollogne
камион фургон NISSAN Atleon
15
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3410 кг Евро Euro 3 Зафатнина 24 м³
Година Километража 656660 км Сила 136 кс
Унгарија, Tata
камион фургон NISSAN Atleon 95.160
3
Контактирајте го продавачот
4.373 € PLN 19.900 PLN
Евро Euro 3
Година 09/2005 Километража Сила 160 кс
Полска, Sandomierz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се