Филтри -

Камиони фургони NISSAN од Белгија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони NISSAN од Белгија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN Atleon 56.15
10
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 24.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 326567 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион фургон NISSAN Atleon 80.14
16
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 433000 км Сила 140 кс
Белгија, Moorslede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон NISSAN M90E1
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Зафатнина 17.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995-05 Километража 117427 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се