Филтри -

Камиони фургони NISSAN

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони фургони NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 62542 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.702 € PLN 31.500 PLN
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Година 04/2018 Километража 217000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
8.404 € PLN 39.500 PLN
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5870 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 588989 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
5.638 € PLN 26.500 PLN
Носивост 1100 кг
Година 2004 Километража 355000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.914 € PLN 32.500 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2000 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17 м³
Година 2002-07 Километража 219000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02-07 Километража 185000 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
9.042 € PLN 42.500 PLN
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.646 € BGN 13.000 BGN
Носивост 3500 кг
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2005-09 Километража 112000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2
Година 2002-03 Километража 120000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2013-07 Километража 41000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016-10 Километража 124000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 190000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 210000 км Сила
Италија, Novedrate
камион фургон NISSAN ECO T 100 камион фургон NISSAN ECO T 100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 270000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 175120 км Сила
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 35.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 154931 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Година 2008 Километража 488000 км Сила
Шпанија, Burgos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се