Филтри -

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Русија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Русија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
40.930 € RUB 3.398.000 RUB
Носивост 2900 кг Зафатнина 33.97 м³
Година 2011 Километража 513000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
87.580 € RUB 7.271.000 RUB
Зафатнина 33.92 м³
Година 2015 Километража 23000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
54.620 € RUB 4.535.000 RUB
Носивост 2000 кг Зафатнина 34.75 м³
Година 2011 Километража 310000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS54VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FS54VZ
2
Контактирајте го продавачот
123.300 € RUB 10.230.000 RUB
Зафатнина 59.44 м³
Година 2012 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
53.200 € RUB 4.417.000 RUB
Носивост 2800 кг Зафатнина 37.32 м³
Година 2013 Километража 98000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS64VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FS64VZ
2
Контактирајте го продавачот
112.200 € RUB 9.315.000 RUB
Носивост 13400 кг Зафатнина 61.37 м³
Година 2015 Километража 401000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso камион фургон Mitsubishi Fuso
2
Контактирајте го продавачот
112.200 € RUB 9.315.000 RUB
Зафатнина 62.2 м³
Година 2012 Километража 386000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
65.890 € RUB 5.470.000 RUB
Зафатнина 60.66 м³
Година 2014 Километража 571000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
75.740 € RUB 6.288.000 RUB
Зафатнина 37.25 м³
Година 2013 Километража 264000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
50.170 € RUB 4.165.000 RUB
Носивост 2800 кг Зафатнина 46.07 м³
Година 2012 Километража 301000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
52.820 € RUB 4.385.000 RUB
Година 2012 Километража 146000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FU54VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FU54VZ
2
Контактирајте го продавачот
60.980 € RUB 5.062.000 RUB
Зафатнина 57.44 м³
Година 2013 Километража 378000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
107.800 € RUB 8.948.000 RUB
Година 2015 Километража 57000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
51.960 € RUB 4.314.000 RUB
Носивост 2900 кг Зафатнина 36.07 м³
Година 2013 Километража 481000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
29.100 € RUB 2.416.000 RUB
Носивост 2600 кг Зафатнина 37.02 м³
Година 2013 Километража 429000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се