Филтри -

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C15 Koffer+LBW AHK Navi
15
19.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.15 м³
Година 2017-12 Километража 44341 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C15 Koffer + LBW AHK Navi Kamera
15
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3110 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.15 м³
Година 2017-12 Километража 44341 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER 7 C 15 KOFFER 6,1m LBW KLIMA EURO 6
15
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07 Километража 144470 км Сила 150 кс
Германија, Kiel
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer + LBW Automatik
15
19.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.7 м³
Година 2017-09 Километража 99890 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Koffer + LBW Automatik
15
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3210 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.7 м³
Година 2017-09 Километража 99890 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18
18
8.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.44 м³
Година 2011 Километража 301618 км Сила 175 кс
Германија, Schlierbach
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane 6,2m Navi
15
17.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 39.57 м³
Година 2015-10 Километража 89605 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C15 Koffer + LBW Automatik
15
16.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3210 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.7 м³
Година 2016-07 Километража 93904 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C15 Koffer + LBW Automatik
15
16.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-07 Километража 93904 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C15 Koffer + LBW Automatik Klima
15
13.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.41 м³
Година 2016-10 Километража 206876 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C15 Koffer Ladebordwand Kamera Euro 5
20
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³
Година 2013-03 Километража 250000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C15
20
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 28.14 м³
Година 2013-03 Километража 250000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се