Филтри -

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони Mitsubishi Fuso: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
оштетен камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18
14
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 170000 км Сила 179 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-10 Километража 65660 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-10 Километража 65660 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2017-11 Километража 65785 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso YH63 XKP CANTER 7C15
8
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer + LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.97 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Koffer+LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO 7C18  4x2
8
Контактирајте го продавачот
18.743 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 74700 км Сила 175 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER HYBRID 7C15
15
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 29.89 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-09 Километража 44332 км Сила 200 кс
Белгија, Roeselare
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 74522 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 74522 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7 C15 EEV Koffer/LBW/KLIMA
16
Контактирајте го продавачот
9.950 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 214144 км Сила 150 кс
Германија, Nidda
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER 7 C 15 KOFFER 6,1m LBW KLIMA EURO 6
26
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-07 Километража 144470 км Сила 110 kW
Германија, Kiel
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 83500 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 79900 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се