Филтри -

Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони фургони Mitsubishi Fuso од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 22 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 28 км Сила
Австрија, Laakirchen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen

Other makes in the section "Камиони фургони од Австрија"

Контактирајте го продавачот
297.400 € Без ДДВ
Носивост 8280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-02 Километража 32579 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Носивост 4385 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09 Километража 71511 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 56581 км Сила
Австрија, Leopoldsdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10 Километража 186123 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
77.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 24858 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-08 Километража 94300 км Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 41.58 м³
Година 2015 Километража 599057 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06 Километража 231900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се