Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Унгарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.200 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 650000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43.79 м³
Година 2014 Километража 505900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 418500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 329518 км Сила
Унгарија, Drávaszabolcs
Контактирајте го продавачот
48.400 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2016 Километража 120000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.540 € HUF 11.810.000 HUF
Година 2009 Километража 522469 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 555570 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Носивост 6200 кг
Година 2020 Километража 562000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 160000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Година 2008 Километража 32200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 411000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 11000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.400 € Без ДДВ
Зафатнина 42.32 м³
Година 2014 Километража 371846 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 745076 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 58.8 м³
Година 2007 Километража 387000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4850 кг Зафатнина 48.48 м³
Година 2014 Километража 407284 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 80563 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 1090 кг Зафатнина 20.06 м³
Година 2019 Километража 162053 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се