Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Шведска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи

18 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Шведска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 436,40 € 5.100 SEK
2018
493486 км
Сила 530 кс (390 kW) Носивост 44000 кг
Шведска, Åkersberga
Контактирајте го продавачот
59.470 € 695.000 SEK
171000 км
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7656 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
51.170 € 598.000 SEK
2018
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.730 € 289.000 SEK
2014
140437 км
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 6 Носивост 7190 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.820 € 220.000 SEK
2015
Сила 218 кс (160 kW) Евро Euro 5 Носивост 4995 кг Суспензија пружина/пневматски
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.530 € 275.000 SEK
2015
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14275 кг Зафатнина 0.5 м³
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € 450.000 SEK
2015
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.380 € 320.000 SEK
350000 км
Сила 241 кс (177 kW) Евро Euro 6 Носивост 8001 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
7.615 € 89.000 SEK
2004
Сила 231 кс (170 kW)
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.670 € 265.000 SEK
992799 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 16755 кг Оскина конфигурација 6x2
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
20.110 € 235.000 SEK
319845 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 3991 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
21.390 € 250.000 SEK
2013
573017 км
Сила 394 кс (290 kW) Евро Euro 6 Носивост 7782 кг
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.580 € 860.000 SEK
2021
53408 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 6 Носивост 9000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.570 € 369.000 SEK
2016
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7662 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
199 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Носивост 7656 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
33.800 € 395.000 SEK
590000 км
Сила 272 кс (200 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7800 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
42.350 € 495.000 SEK
246000 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 6730 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи