Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Шпанија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 7940 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 311111 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 440930 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 270000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион фургон Mercedes-Benz 1832. 21 Palets. Furgon paquetero камион фургон Mercedes-Benz 1832. 21 Palets. Furgon paquetero
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06 Километража 355000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 314000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 380 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Зафатнина 45 м³
Година 11/2010 Километража 659223 км Сила
Шпанија, Tembleque
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2011 Километража 263000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 432000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2011 Километража 295000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2009 Километража 390000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2009 Километража 390000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34 м³
Година 2013-01 Километража 397547 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 2390 кг Зафатнина 26.13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/1999 Километража 691000 км Сила
Шпанија, Paiporta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 422000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4895 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража 353000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 289000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8082 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 486000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 40.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2014 Километража Сила
Шпанија, ALGEMESI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5920 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10-09 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Година 11/2007 Километража 308905 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 02/2018 Километража 405207 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 05/2018 Километража 222211 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Евро Euro 6
Година 02/2015 Километража 357658 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се