Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 1956 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 308000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Носивост 4145 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.56 м³
Година 2017 Километража 200000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 2275 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Носивост 1956 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 1810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 7785 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 461150 км Сила
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
25.740 € PLN 111.000 PLN
Носивост 5400 кг
Година 2014 Километража 376000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
27.810 € PLN 119.900 PLN
Носивост 7490 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 399000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
30.150 € PLN 130.000 PLN
Година 2017 Километража 114292 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
24.820 € PLN 107.000 PLN
Година 2012 Километража 399094 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
21.270 € PLN 91.700 PLN
Година 2008 Километража 293000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 1080 кг
Година 2005 Километража 407000 км Сила
Полска, Ozorków
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 758000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 14.85 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2010 Километража 203600 км Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
33.740 € PLN 145.500 PLN
Носивост 1500 кг
Година 2019 Километража 345000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 505900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 11984 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 714750 км Сила
Полска, Подлаское
Контактирајте го продавачот
13.780 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2120 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2012 Километража 342465 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 2760 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.86 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 572975 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Носивост 4779 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 450000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 355000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
2.969 € PLN 12.800 PLN
Носивост 5295 кг
Година 2012 Километража 79000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 2002 Километража 746796 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 7545 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.79 м³
Година 04/2016 Километража 431000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
8.990 €
Година 2009 Километража 759669 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се