Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 127039 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2440 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 439000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 130000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 165800 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 689563 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 14470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62.84 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 48.71 м³
Година 2003 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37 м³
Година 2006-08 Километража 1070000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Година 2007 Километража 248172 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се