Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

127 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Slootdorp
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.800 €
Носивост 13620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2018 Километража 504657 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 432448 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 1007000 км Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 428173 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Носивост 4541 кг Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 311426 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 4220 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 465795 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.400 €
Носивост 3810 кг Евро Euro 6
Година 02/2016 Километража 297391 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Носивост 8747 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 281021 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 7380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 734000 км Сила
Холандија, Bergen NH
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Носивост 7494 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-01 Километража 285711 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 7174 кг Евро Euro 6
Година 2016-04-01 Километража 368862 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 10665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража 700385 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9671 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 228000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4865 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 110000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
12.299 €
Носивост 3680 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 348937 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Носивост 8509 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51714 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04-18 Километража 980000 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 8030 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 935286 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 350869 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 €
Година Километража Сила
Холандија, Amersfoort
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Носивост 8779 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51714 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-03-26 Километража 561000 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Носивост 8514 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51714 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-12 Километража 765000 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 9465 кг Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 243134 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1786 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 412748 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се