Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

140 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 260000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 863000 км Сила
Германија, Niederzier
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 4930 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.28 м³
Година 2012-08 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Зафатнина 36.13 м³
Година 1999 Километража 395723 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-11 Километража 290505 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Носивост 15360 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-09 Километража 126195 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2610 кг Евро Euro 3 Зафатнина 36 м³
Година 2001-03 Километража 378997 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 98610 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.011 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08 Километража 468405 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 15280 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 520802 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.43 м³
Година 2008 Километража 532840 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 366000 км Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 4485 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 2016-06 Километража 560073 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 4485 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39 м³
Година 2016-05 Километража 595023 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Носивост 4895 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 912255 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³
Година 2014-05 Километража 583270 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 299468 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Носивост 7880 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12 Километража 692443 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 56.37 м³
Година 2013-04 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 975425 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 801804 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 794428 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 530069 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.95 м³
Година 2013-07 Километража 377000 км Сила
Германија, Lübesse
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 554000 км Сила
Германија, Friedberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи