Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6925 кг Зафатнина 106.15 м³
Година 2019-04 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.06 м³
Година 2016 Километража 493925 км Сила
Данска, Hedensted
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 831000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11080 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.17 м³
Година 2019 Километража 479000 км Сила
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Носивост 8525 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 162240 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
5.399 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-06 Километража 566000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 2050 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 285585 км Сила
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи