Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 2004 Километража 1057000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
29.889 €
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 562000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Носивост 1806 кг Евро Euro 6
Година 2018-06 Километража 503000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 2440 кг Евро Euro 1 Зафатнина 35.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 1451130 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
34.475 € Без ДДВ
Носивост 2065 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-11 Километража 140126 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
38.300 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 330000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Носивост 2430 кг Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 354000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-05 Километража 395280 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
30.550 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 263454 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Носивост 2650 кг Евро Euro 6
Година 2019-02 Километража 263000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 402672 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 313454 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Носивост 2070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 151152 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Носивост 2070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 152766 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Носивост 4990 кг Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 341000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 5160 кг Евро Euro 5
Година 2014-05 Километража 412000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Носивост 1876 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 154117 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
44.209 € Без ДДВ
Носивост 4490 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Километража 217422 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 3443 кг Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 396000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се