Филтри -

Камиони фургони Mercedes-Benz од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони фургони Mercedes-Benz од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.600 € Без ДДВ
Носивост 6060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 144044 км Сила
Австрија, Laakirchen
камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2 камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2 камион фургон Mercedes-Benz Atego 1224 L 4x2
3
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 5203 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08 Километража 200000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10 Километража 186123 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 10960 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 89930 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
297.400 € Без ДДВ
Носивост 8280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-02 Километража 32579 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06 Километража 229900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021-06 Километража 9100 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Носивост 4385 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09 Километража 71511 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
3.590 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 248600 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се