Филтри -

Камиони фургони MITSUBISHI од Шпанија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MITSUBISHI од Шпанија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 09/2017 Километража 64426 км Сила 180 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2480 кг Евро Euro 3
Година 2003-11 Километража 366182 км Сила 143 кс
Шпанија, Cdad. Real
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 09/2017 Километража 64426 км Сила 180 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се