Филтри -

Камиони фургони MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MITSUBISHI од Русија: 74 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
29.200 € RUB 2.510.000 RUB
Зафатнина 20.64 м³
Година 2012 Километража 182000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter FEB50 камион фургон MITSUBISHI Canter FEB50
2
Контактирајте го продавачот
40.040 € RUB 3.442.000 RUB
Зафатнина 22.78 м³
Година 2012 Километража 66000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.870 € RUB 1.536.000 RUB
Зафатнина 11.07 м³
Година 2012 Километража 218000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canterв FDA20 камион фургон MITSUBISHI Canterв FDA20 камион фургон MITSUBISHI Canterв FDA20
3
Контактирајте го продавачот
15.040 € RUB 1.293.000 RUB
Носивост 1900 кг
Година 2012 Километража 253000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
29.980 € RUB 2.578.000 RUB
Зафатнина 19.42 м³
Година 2010 Километража 432000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
21.870 € RUB 1.880.000 RUB
Година 2011 Километража 384000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
22.630 € RUB 1.946.000 RUB
Година 2011 Километража 183000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
17.710 € RUB 1.522.000 RUB
Година 2011 Километража 180000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
20.260 € RUB 1.742.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 173000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
21.810 € RUB 1.875.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 295000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
17.650 € RUB 1.517.000 RUB
Зафатнина 10.05 м³
Година 2013 Километража 76000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
74.060 € RUB 6.367.000 RUB
Зафатнина 60.66 м³
Година 2012 Километража 242000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
23.860 € RUB 2.052.000 RUB
Зафатнина 18.73 м³
Година 2011 Километража 354000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter FEB80 камион фургон MITSUBISHI Canter FEB80
2
Контактирајте го продавачот
39.080 € RUB 3.360.000 RUB
Носивост 3500 кг Зафатнина 19.2 м³
Година 2012 Километража 127000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
29.210 € RUB 2.511.000 RUB
Година 2014 Километража 164000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се