Филтри -

Камиони фургони MITSUBISHI од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MITSUBISHI од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 Ladebordwand Euro 6
14
ВИДЕО
16.800 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-06 Километража 70706 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
14
ВИДЕО
16.400 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-07 Километража 75855 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 German-Truck Ladebordwand Euro 6
14
ВИДЕО
17.200 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-06 Километража 50743 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI CANTER FB35
6
5.250 €
Година 1997 Километража 497129 км Сила
Холандија, Zwolle
камион фургон MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 German-Truck Ladebordwand Euro 6
13
ВИДЕО
17.400 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-07 Километража 54656 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Canter Fuso 7C18 4X2 German-Truck Ladebordwand Euro 6
14
ВИДЕО
16.900 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-05 Километража 57385 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се