Филтри -

Камиони фургони MITSUBISHI од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MITSUBISHI: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-22 Километража 82691 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI FUSO 7 C 18 4x2
9
Контактирајте го продавачот
18.743 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 72182 км Сила 175 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 9c18 EURO6. 9 tonner!! 2017. Aut
11
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-01-01 Километража 183321 км Сила
Холандија, Veen
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Fuso 7C18 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-24 Километража 88795 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-16 Километража 89033 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Fuso 7C18 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-23 Километража 59774 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-24 Километража 56918 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C15
26
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2011 Километража 29245 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон MITSUBISHI 7C15
28
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2010 Километража 48796 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Steelsuspension Euro 6
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-22 Километража 87412 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-16 Километража 81486 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Fuso 7C18 Automatik Ladebordwand Euro 6
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3210 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-01 Километража 123368 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Steelsuspension Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-15 Километража 75675 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-22 Километража 62466 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Steelsuspension Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг
Година 2017-03-23 Километража 68565 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се