Филтри -

Камиони фургони MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MITSUBISHI: 97 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MITSUBISHI CANTER 7C18
18
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 265190 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон MITSUBISHI CANTER 6C15
26
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 114216 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MITSUBISHI CANTER 7C18
21
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 262710 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон MITSUBISHI CANTER 7C18
18
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 236172 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон MITSUBISHI 7C15 FUSO - LBW - Klima - Nr.: 158
10
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2015-12 Километража 130306 км Сила 150 кс
Германија, Regensburg
камион фургон MITSUBISHI Canter FE649
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/1996 Километража 129859 км Сила
Португалија, Fátima
камион фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 7C18 7.5-TONNE BOX VAN 2018 RF67 AAN
24
Контактирајте го продавачот
21.920 € GBP 18.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 93615 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 7.5-TONNE BOX VAN 2017 PN17 CUX
22
Контактирајте го продавачот
19.580 € GBP 16.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-04 Километража 140492 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион фургон MITSUBISHI DRAGON FH 215
10
Контактирајте го продавачот
8.899 € TRY 89.500 TRY
Година 1999 Километража 993000 км Сила
Турција, İSTANBUL
камион фургон MITSUBISHI CANTER 7C18 FUSO 4X2 7.5TON BEAVERTAIL BOX VAN C/W ROLLER SHUTTE
17
Контактирајте го продавачот
7.686 € GBP 6.575 GBP
Година 2012 Километража 111951 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Steelsuspension Euro 6
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-24 Километража 82723 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Steelsuspension Euro 6
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-22 Километража 87412 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Fuso 7C18 Automatik Ladebordwand Euro 6
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3210 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-01 Километража 123368 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI Fuso 7C18 4X2 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-24 Километража 103613 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
камион фургон MITSUBISHI 4X2 Canter Fuso 7C18 Manual Ladebordwand Euro 6
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-17 Километража 82342 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се