Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Унгарија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2536 L
12
Контактирајте го продавачот
23.980 € HUF 8.600.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 299831 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ SPRINTER 518 CDI Koffer
10
Контактирајте го продавачот
10.730 € HUF 3.850.000 HUF
Година 2008 Километража 137968 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
11
Контактирајте го продавачот
23.980 € HUF 8.600.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 46.62 м³
Година 2013 Километража 232022 км Сила 238 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ VARIO 613 D
7
Контактирајте го продавачот
10.870 € HUF 3.900.000 HUF
Година 2010 Километража 221000 км Сила 129 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego
9
Контактирајте го продавачот
27.401,57 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.1 м³
Година 2016-08 Километража 160000 км Сила 211 кс
Унгарија, Kisigmand
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1831
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 800000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ VARIO 818 d
11
Контактирајте го продавачот
13.380 € HUF 4.800.000 HUF
Зафатнина 19.9 м³
Година 2009 Километража 219000 км Сила 174 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 815
17
Контактирајте го продавачот
2.732 € HUF 980.000 HUF
Евро Euro 2
Година 05/2000 Километража 905932 км Сила 112 kW
Унгарија, Győr
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1529 L 6x4 Italos+HF
12
Контактирајте го продавачот
22.720 € HUF 8.150.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 35.21 м³
Година 2010 Километража 123953 км Сила 286 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 L
22
Контактирајте го продавачот
5.158 € HUF 1.850.000 HUF
Евро Euro 3 Зафатнина 46.8 м³
Година 02/2005 Километража 655088 км Сила 170 kW
Унгарија, Győr
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 818/48
18
Контактирајте го продавачот
3.318 € HUF 1.190.000 HUF
Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³
Година 2003-12 Километража 691871 км Сила 130 kW
Унгарија, Győr
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1223L
16
Контактирајте го продавачот
6.831 € HUF 2.450.000 HUF
Евро Euro 3
Година 02/2005 Километража 694460 км Сила 170 kW
Унгарија, Győr
камион фургон MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 cdi
10
Контактирајте го продавачот
22.720 € HUF 8.150.000 HUF
Зафатнина 18 м³
Година 2016 Километража 134000 км Сила 163 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ SPRINTER 513 cdi Koffer+fél HF
11
Контактирајте го продавачот
19.100 € HUF 6.850.000 HUF
Зафатнина 19.87 м³
Година 2016 Километража 114000 км Сила 129 кс
Унгарија, Budapest
камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 2533
12
Контактирајте го продавачот
26.770 € HUF 9.600.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 277010 км Сила 326 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се