Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Километража 651000 км Сила 240 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Година 2012 Километража 570000 км Сила 220 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.671 €
Носивост 5000 кг Зафатнина 35.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 560000 км Сила 140 кс
Украина, Софіївська Борщагівка
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Километража 651077 км Сила 240 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 712000 км Сила 290 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Година 2009 Километража 471000 км Сила
Украина, Винница, с. Писаревка
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Година 2012 Километража 570212 км Сила 220 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2012 Километража 516817 км Сила 260 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Километража 651077 км Сила 240 кс
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се