Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Шведска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Шведска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 2551 6x2*4 Box (openable side taillift) - 17
75
Контактирајте го продавачот
аукција 39.500 € SEK 400.000 SEK
Носивост 13349 кг Евро Euro 6
Година 2018-02-27 Километража Сила 510 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон MERCEDES-BENZ Van Mercedes Atego 817 - 99
68
Контактирајте го продавачот
аукција 2.469 € SEK 25.000 SEK
Носивост 1475 кг
Година 1999 Километража Сила 170 кс
Шведска, Gothenburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ 1524L 2-axlar Box (side doors + tail lift) - 07
60
Контактирајте го продавачот
аукција 4.938 € SEK 50.000 SEK
Носивост 8130 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила 238 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон MERCEDES-BENZ  Atego 1524 L 4x2
53
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 2.123 € SEK 21.500 SEK
Носивост 7580 кг Евро Euro 4
Година 2006-12-28 Километража 524150 км Сила 238 кс
Шведска, Karlstad
камион фургон MERCEDES-BENZ Acros 2545 6x2 Euro 5
15
Контактирајте го продавачот
19.152 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01-01 Километража 752451 км Сила 449 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ 1524 L 4X2
16
Контактирајте го продавачот
7.857 € Без ДДВ
Носивост 8130 кг Евро Euro 4
Година 2007-01-01 Километража 779196 км Сила 240 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter
24
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2006 Километража 197912 км Сила
Шведска
камион фургон MERCEDES-BENZ 2551 Actros 963-0-C
24
Контактирајте го продавачот
21.653 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 879952 км Сила 693 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 2551 - 15
81
Контактирајте го продавачот
аукција 7.160 € SEK 72.500 SEK
Носивост 15780 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила 510 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон MERCEDES-BENZ 315 CDI Van
24
Контактирајте го продавачот
16.290 € SEK 165.000 SEK
Година 2008 Километража 160062 км Сила
Шведска, Jämtland
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224 4x2 Euro 5
21
Контактирајте го продавачот
25.207 € Без ДДВ
Носивост 3065 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 208987 км Сила 238 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2551 EURO 5
25
Контактирајте го продавачот
16.270 € Без ДДВ
Носивост 13995 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01-01 Километража 830834 км Сила 510 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ 950.54
25
Контактирајте го продавачот
15.223 € Без ДДВ
Носивост 8589 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 573915 км Сила 238 кс
Шведска, Trelleborg
камион фургон MERCEDES-BENZ 906 Box Truck
18
Контактирајте го продавачот
7.801 € SEK 79.000 SEK
Година 2010 Километража 346480 км Сила
Шведска, Västmanland
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros Box Truck
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.160 € SEK 275.000 SEK
Година 2011 Километража 416959 км Сила
Шведска, Stockholm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се