Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Шпанија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 L
11
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 6480 кг Евро Euro 5 Зафатнина 61.58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-03 Километража 269527 км Сила 220 кс
Шпанија, Almeria
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1828
9
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 917
13
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 400000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
17
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2012 Километража 410000 км Сила 220 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22
22
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2011 Километража 295000 км Сила 220 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 8 180
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2009 Километража 389500 км Сила 180 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1324 Möbel Koffer-Plane/2Liegen/LBW/Edscha
16
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 375025 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1324
16
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45.34 м³
Година 2012-08 Километража 459945 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1324 Möbel Koffer-Plane/2Liegen/LBW/Edscha
16
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 49.41 м³
Година 2012-08 Километража 375025 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1324 Möbel Koffer-Plane/2Liegen/LBW/Edscha
16
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Зафатнина 45.34 м³
Година 2012-08 Километража 459945 км Сила 241 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2553 large closed box truck liftgate 530hp
12
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 13356 кг
Година 2019 Километража 496233 км Сила 530 кс
Шпанија, Amposta
камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 1829
9
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 7150 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 634743 км Сила 290 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 918 N
4
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 05/2005 Километража 420000 км Сила 180 кс
Шпанија, Madrid
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 8 180
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 01/2009 Километража 389500 км Сила 180 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 18 44
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 04/2008 Километража 376000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се