Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
42.550 € PLN 200.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 200000 км Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.190 € PLN 250.000 PLN
Носивост 4141 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 50000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
7.590 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4350 кг Зафатнина 35.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 421000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 348715 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
31.270 € PLN 147.000 PLN
Носивост 4700 кг
Година 2015 Километража 320000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
29.590 € Без ДДВ
Носивост 5985 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02-05 Километража 238334 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 641000 км Сила
Полска, Buk
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Носивост 2760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 572975 км Сила
Полска, KRUSZYN
Контактирајте го продавачот
43.300 € Без ДДВ
Носивост 4779 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 490000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 4170 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2012 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 11000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
21.060 € PLN 99.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 393076 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
31.890 € PLN 149.900 PLN
Година 2013 Километража 606471 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
20.210 € PLN 95.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 51.83 м³
Година 2010 Километража 549000 км Сила
Полска
камион фургон MERCEDES-BENZ 811 dk  711 камион фургон MERCEDES-BENZ 811 dk  711 камион фургон MERCEDES-BENZ 811 dk  711
3
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Година 1994 Километража 370000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
25.320 € PLN 119.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 287000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
26.570 € PLN 124.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 285000 км Сила
Полска, Grzędy
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218 камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218 камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
3
Контактирајте го продавачот
29.360 € PLN 138.000 PLN
Година 2015 Километража 271690 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
21.250 € PLN 99.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 603000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
33.830 € PLN 159.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 388000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
31.380 € PLN 147.500 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 375000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
31.890 € PLN 149.900 PLN
Носивост 1635 кг
Година 2016 Километража 303000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
2.723 € PLN 12.800 PLN
Година 2012 Километража 79000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
29.570 € PLN 139.000 PLN
Носивост 11990 кг Зафатнина 43 м³
Година 2015 Километража 441157 км Сила
Полска, Czeladź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се