Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Италија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Носивост 7950 кг Евро Euro 5
Година 06/2009 Километража 210000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
7.320 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3180 кг Евро Euro 2
Година 2000-01-05 Километража 373200 км Сила
Италија, Pederobba
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005-05-17 Километража 525000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1989 Километража 123766 м/ч Сила
Италија, Roma
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се