Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Франција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
13
аукција 2.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-09 Километража 269594 км Сила 230 кс
Франција, Montreuil
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1523
7
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2002 Километража 546099 км Сила
Франција, Ablis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1318
10
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 351824 км Сила
Франција, Ablis
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
2
цена на барање
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 255000 км Сила
Франција, Poitiers
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
3
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 288000 км Сила
Франција, Poitiers
оштетен камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
4
цена на барање
Евро Euro 3
Година 11/2003 Километража 555000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
оштетен камион фургон MERCEDES-BENZ Atego
4
цена на барање
Евро Euro 3
Година 11/2003 Километража 556158 км Сила 180 кс
Франција, Arc sur Tille
камион фургон MERCEDES-BENZ 410 D
8
2.500 €
Зафатнина 20 м³
Година 1990-01-01 Километража 380000 км Сила
Франција, ROUEN
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
10
12.500 € Без ДДВ
Година 04/2006 Километража 286000 км Сила
Франција, Saint-Priest
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
11
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-03-09 Километража 495000 км Сила 400 кс
Франција, Andouillé
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се