Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Финска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 918
10
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 300615 км Сила 179 кс
Финска, Lempäälä
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 513
18
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1485 кг Зафатнина 20.45 м³
Година 2010 Километража 302400 км Сила 184 кс
Финска, Turku
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ 1223L
19
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 246146 км Сила 231 кс
Финска, Turku
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego1424
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 286249 км Сила 238 кс
Финска, Oulu
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2651 6x2
17
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 509000 км Сила 510 кс
Финска, Tampere
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 815
6
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 3250 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 605000 км Сила 149 кс
Финска, Pori
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Финска, Munsala
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2544L
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16860 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 469750 км Сила 320 kW
Финска, Tampere
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 59414 км Сила 175 kW
Финска, Tampere
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 816
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 91963 км Сила 115 кс
Финска, Tampere
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се