Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 602 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ: 602 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ 1224L EURO6. Aut. 720x249x250 Bakwagen met Laadklep
10
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Носивост 4300 кг Евро Euro 6
Година 2014-05-15 Километража 384647 км Сила 238 кс
Холандија, Veen
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 1836L / MP3 / F04 / Box 7.6 mtr/ Loadlift / 729 dkm!!
24
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 7605 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-11 Километража 729900 км Сила 362 кс
Холандија, Tilburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1844 MP3
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2010 Километража 530541 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2012 Километража 410000 км Сила 220 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22
21
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2011 Километража 295000 км Сила 220 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1841 E5
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2007 Километража 884540 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 1828 Manual
7
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 10142 кг Зафатнина 49738 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-02-14 Километража 817000 км Сила 280 кс
Холандија, Ede
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 816 EURO 6
11
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 1350 кг Евро Euro 6
Година 2013-12-17 Километража 490699 км Сила 156 кс
Холандија, Maarsbergen
камион фургон MERCEDES-BENZ AXOR 1824 LL
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10-20 Километража 206226 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион фургон MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 L 4x2 Box (chillers + tail lift) - 09
76
Контактирајте го продавачот
аукција 1.959 € SEK 20.000 SEK
Носивост 8480 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила 320 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
21
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.27 м³
Година 2012-09 Километража 401000 км Сила 240 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон MERCEDES-BENZ 1317 (6 cylinders; full steel suspension)
8
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1988 Километража Сила
Литванија, Kaunas
нови камион фургон MERCEDES-BENZ
20
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Швајцарија, Oberhasli
камион фургон MERCEDES-BENZ 1832 L 4x2 Box (chillers + tail lift) - 09
78
Контактирајте го продавачот
аукција 1.665 € SEK 17.000 SEK
Носивост 8005 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила 320 кс
Шведска, Gothenburg
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1023 L 4x2
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 3840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-05 Километража 229600 км Сила 231 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 602 огласа
Прикажи
Претплати се