Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Естонија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Естонија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1832 Side open
21
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 8710 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 487171 км Сила 320 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1529 4x2
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 360650 км Сила 290 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218 4x2
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5640 кг Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 491821 км Сила 180 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 516
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 1555 кг Зафатнина 19.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2012 Километража 215255 км Сила 115 kW
Естонија, Sauga vald
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2548L
8
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража 720000 км Сила 480 кс
Естонија
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
24
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5640 кг Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 412920 км Сила 180 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 3897 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 214373 км Сила 240 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
23
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 5990 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 363052 км Сила 180 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 4005 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 355100 км Сила 240 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2541
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 14270 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 289421 км Сила 410 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1842
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 6905 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 690178 км Сила 420 кс
Естонија, Lääne-Harju Vald, 76102
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се