Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ 1018 Atego mražák
22
Контактирајте го продавачот
6.355 € CZK 162.500 CZK
Година 2008 Километража 1143000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1222 L EEV
15
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 710500 км Сила 160 kW
Чехија, Stochov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 816
75
Контактирајте го продавачот
аукција 19.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 37300 км Сила 115 kW
Чехија, Vinařice
камион фургон MERCEDES-BENZ LK 1524  6 CYLINDER 4x2
10
Контактирајте го продавачот
6.503 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Зафатнина 38.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-03 Километража 980000 км Сила 241 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 816, EURO 5, 13 PALLETS, TWO SIDE DOORS
15
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 39.16 м³
Година 2010-06 Километража 536205 км Сила 156 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 816
18
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 2430 кг Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 294000 км Сила 160 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1223 L/NR - Euro6 LBW
20
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 38 м³
Година 2015 Километража 394000 км Сила 231 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1222,Euro 5,manuál
27
Контактирајте го продавачот
14.360 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5540 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 547421 км Сила 160 kW
Чехија, Kladno
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 816
25
Контактирајте го продавачот
15.960 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.78 м³
Година 2013 Километража 405876 км Сила 130 kW
Чехија, Kladno
камион фургон MERCEDES-BENZ 1823 skřín+el.čelo
18
Контактирајте го продавачот
6.258 € CZK 160.000 CZK
Година 2004 Километража 1223000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 516 CD
19
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Носивост 1940 кг Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 262000 км Сила 160 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego  1218
11
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 429577 км Сила 177 кс
Чехија, Kněžmost
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego
15
Контактирајте го продавачот
4.150 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2000-05 Километража 1069467 км Сила 152 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1224
21
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.27 м³
Година 2012-09 Километража 401000 км Сила 240 кс
Чехија, Nove Straseci
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 L
17
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Носивост 5010 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 938986 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се