Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Белгија: 84 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ AXOR 1824 LL
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10-20 Километража 206226 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион фургон MERCEDES-BENZ SK 817 (FULL STEEL / SUSP. LAMES / GRAND CAISSE)
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-04-02 Километража 438970 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1524 L 4x2
10
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 86993 км Сила 238 кс
Белгија, SINT PIETERS LEEUW
камион фургон MERCEDES-BENZ 410
10
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 1993-06-06 Километража 230441 км Сила
Белгија, Torhout
камион фургон MERCEDES-BENZ VARIO 614 D
6
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Носивост 1930 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 378000 км Сила 140 кс
Белгија, Izegem
камион фургон MERCEDES-BENZ 1117
13
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1994-12-29 Километража 333211 км Сила
Белгија, Bree
камион фургон MERCEDES-BENZ 913 (FULL STEEL SUSPENSION / SUSPENSION LAMES)
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1976-06-14 Километража 730000 км Сила 130 кс
Белгија, Bree
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 568283 км Сила 180 кс
Белгија
камион фургон MERCEDES-BENZ 2422
5
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Белгија, Beveren
камион фургон MERCEDES-BENZ Assistance vehicle MERCEDES BENZ ATEGO, 2002
23
Контактирајте го продавачот
аукција 2.200 €
Година 2002-04-17 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
камион фургон MERCEDES-BENZ Ecoliner 814 horses
13
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Носивост 1420 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1984-05-07 Километража 401769 км Сила 140 кс
Белгија, Bree
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1828
7
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 54.81 м³
Година 2001-10 Километража 711000 км Сила 280 кс
Белгија, Hulshout
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1218
11
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12-06 Километража 192826 км Сила 177 кс
Белгија, Roksem
камион фургон MERCEDES-BENZ 1218 ATEGO ISOTHERM KUHLKOFFER / LADEBORDWAND
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-03 Километража 218876 км Сила 179 кс
Белгија, Hoogstraten
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1831
13
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 10190 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-03-17 Километража 445040 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се