Филтри -

Камиони фургони MAZDA од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAZDA од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.330 € RUB 1.490.000 RUB
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85N камион фургон MAZDA TITAN LMR85N
2
Контактирајте го продавачот
34.140 € RUB 2.935.000 RUB
Носивост 3000 кг Зафатнина 15.46 м³
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN
3
Контактирајте го продавачот
14.650 € RUB 1.260.000 RUB
Година 2013 Километража 70000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
31.810 € RUB 2.735.000 RUB
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN
2
Контактирајте го продавачот
30.940 € RUB 2.660.000 RUB
Зафатнина 17.13 м³
Година 2011 Километража 184000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
35.980 € RUB 3.093.000 RUB
Носивост 3500 кг Зафатнина 20.04 м³
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.950 € RUB 1.286.000 RUB
Година 2012 Километража 192000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
32.110 € RUB 2.761.000 RUB
Носивост 3500 кг Зафатнина 22.87 м³
Година 2012 Километража 188000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
18.970 € RUB 1.631.000 RUB
Носивост 1900 кг Зафатнина 12.74 м³
Година 2011 Километража 285000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се