Филтри -

Камиони фургони MAZDA

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAZDA: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 1 км Сила 156 кс
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
17.150 € RUB 1.492.000 RUB
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAZDA TITAN LMR85N камион фургон MAZDA TITAN LMR85N
2
Контактирајте го продавачот
33.790 € RUB 2.940.000 RUB
Носивост 3000 кг Зафатнина 15.46 м³
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € RUB 1.262.000 RUB
Година 2013 Километража 70000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
31.480 € RUB 2.739.000 RUB
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN камион фургон MAZDA TITAN LMR85AN
2
Контактирајте го продавачот
30.620 € RUB 2.664.000 RUB
Зафатнина 17.13 м³
Година 2011 Километража 184000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
35.600 € RUB 3.098.000 RUB
Носивост 3500 кг Зафатнина 20.04 м³
Година 2012 Километража 196000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN камион фургон MAZDA TITAN LJR85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.800 € RUB 1.287.000 RUB
Година 2012 Километража 192000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN камион фургон MAZDA TITAN LPR85AN
2
Контактирајте го продавачот
31.780 € RUB 2.765.000 RUB
Носивост 3500 кг Зафатнина 22.87 м³
Година 2012 Километража 188000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
18.770 € RUB 1.633.000 RUB
Носивост 1900 кг Зафатнина 12.74 м³
Година 2011 Километража 285000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се