Филтри -

Камиони фургони MAZ

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони фургони MAZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Носивост 10270 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 792000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 9170 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-26 Километража 819500 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 285990 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 5620 кг Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 331632 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Година 2006-11 Километража 620100 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9920 кг Евро Euro 6
Година 07/2017 Километража 519061 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 225200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 500000 км Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
9.899 € Без ДДВ
Носивост 10885 кг Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 991688 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 5790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 399585 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.7 м³
Година 2003-07-10 Километража 721000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-10 Километража 329000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1001581 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 15600 кг Евро Euro 6
Година 2015-12-01 Километража 469600 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 10509 кг Евро Euro 6
Година 2016-12-01 Километража 492181 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 5090 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 288530 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 644430 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14069 кг Евро Euro 6
Година 2018-07-01 Километража 445103 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.407 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 683910 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.280 € GBP 15.450 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 453956 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 616314 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 397623 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 573000 км Сила
Полска, Cieszyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи