Филтри -

Камиони фургони MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN од Унгарија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.190 € HUF 11.750.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 300400 км Сила 250 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
64.980 € HUF 23.000.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 86210 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 12/2001 Километража Сила 132 kW
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила 174 кс
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
8.758 € HUF 3.100.000 HUF
Година 2006 Километража 341650 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон MAN TGL 12.180 Italszállító
1
Контактирајте го продавачот
18.220 € HUF 6.450.000 HUF
Година 2011 Километража 101300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
53.820 € HUF 19.050.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 361842 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.550 € HUF 14.000.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 146000 км Сила 291 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.190 € HUF 7.500.000 HUF
Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2015 Километража 399080 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.480 € HUF 7.250.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 299000 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.240 € HUF 5.750.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³
Година 2014 Километража 509000 км Сила 162 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.160 € HUF 3.950.000 HUF
Година 2012 Километража 260000 км Сила 162 kW
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.710 € HUF 4.500.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 34.33 м³
Година 2012 Километража 232436 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
61.870 € HUF 21.900.000 HUF
Евро Euro 6 Зафатнина 38.02 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 58000 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.380 € HUF 10.400.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³
Година 2013 Километража 355049 км Сила 250 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се