Филтри -

Камиони фургони MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони фургони MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 44.68 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2003 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 1.700 €
Носивост 2860 кг Евро Euro 2
Година 2003 Километража 715450 км Сила
Литванија, Pakruojis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 623184 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2019 Километража 65710 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 1.600 €
Носивост 2860 кг
Година 1999 Километража 486650 км Сила
Литванија, Pakruojis
Контактирајте го продавачот
аукција 13.200 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 432213 км Сила
Литванија, Pakruojis
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2019 Километража 100759 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
57.898 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 351021 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 38.72 м³
Година 2006 Километража 600147 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2012 Километража 173457 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 8400 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.22 м³
Година 11/2006 Километража 310000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 03/2001 Километража 913872 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 35.28 м³
Година 2008 Километража 797154 км Сила
Литванија, Vilnius
камион фургон MAN 8.145 за делови камион фургон MAN 8.145 за делови камион фургон MAN 8.145 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2004 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Tauragė
камион фургон MAN 8.163 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2000 Километража 263000 км Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се