Филтри -

Камиони фургони MAN од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 502417 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
7.198 € Со вклучен ДДВ
Носивост 6450 кг Евро Euro 2
Година 1997-11-13 Километража 1000002 км Сила
Италија, Thiene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.518 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3450 кг Евро Euro 4
Година 2007-07-31 Километража 366400 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 2490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07 Километража 300000 км Сила 220 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04 Километража 297000 км Сила 184 kW
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 228000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
9.638 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8390 кг
Година 2003-04-10 Километража Сила
Италија, Thiene
камион фургон MAN TGX 26.470 LAMBERET камион фургон MAN TGX 26.470 LAMBERET камион фургон MAN TGX 26.470 LAMBERET
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила 470 кс
Италија, Calenzano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се