Филтри -

Камиони фургони MAN од Германија

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Камиони фургони MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-04 Километража 303445 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 475000 км Сила
Германија, Friedberg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Носивост 2400 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 420 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 926000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Година 2018-02 Километража 506000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 2770 кг Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 346000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.8 м³
Година 2012-06 Километража 203135 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 290 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 138541 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-09 Километража 415000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.65 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 572000 км Сила
Германија, Lugau
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 179000 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 541000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11 Километража 456950 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
камион фургон MAN L73 / 12.224 камион фургон MAN L73 / 12.224 камион фургон MAN L73 / 12.224
3
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-04 Километража 360279 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
56.882 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021-01 Километража 204392 км Сила
Германија, Freiberg
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2019-05 Километража 177500 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
59.898 € Без ДДВ
Носивост 9900 кг Зафатнина 36.62 м³
Година 2020-02 Километража 109575 км Сила
Германија, Hennigsdorf
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 15260 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03-07 Километража 282131 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
15.798,32 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 709188 км Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Носивост 7260 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 567034 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 7490 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2018 Километража 195000 км Сила
Германија, Aiterhofen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се