Филтри -

Камиони фургони MAN од Финска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN од Финска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN TGL 10.180 4x2 BL, Umpikori + PL
24
12.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 247499 км Сила 179 кс
Финска, Man Center Espoo
камион фургон MAN TGM 18.290 4x2 LL KSA-kori + PL
20
41.500 € Без ДДВ
Носивост 8900 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 183500 км Сила 290 кс
Финска, Espoo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAN TGM18.250
11
ВИДЕО
13.800 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 811999 км Сила 250 кс
Финска, Jalasjärvi
камион фургон MAN TGL 8.190 4X2
14
59.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 140000 км Сила 190 кс
Финска, Turku
камион фургон MAN TGA 18.310
12
8.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 580000 км Сила 310 кс
Финска, Turku
нови камион фургон MAN TGE5.180
10
54.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 500 км Сила 180 кс
Финска, Man Center Kuopio Hakalahdentie 13
камион фургон MAN TGL vähän ajettu siisti jakoauto
14
22.800 €
Година 2014 Километража 133000 км Сила 179 кс
Финска, Turku
камион фургон MAN TGE 3.180 2,0 TDI
14
63.629 € Без ДДВ
Носивост 770 кг
Година 2019 Километража 5500 км Сила 177 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
нови камион фургон MAN TGE5.180
14
54.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила 177 кс
Финска, Man Center Tampere
камион фургон MAN TGL 12.240 4X2 BL Umpikori + PL
14
13.900 € Без ДДВ
Носивост 5640 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 377000 км Сила 239 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
камион фургон MAN TGX 28
24
19.900 € Без ДДВ
Носивост 15365 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 635999 км Сила 480 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
камион фургон MAN TGM 15.250 4X2 LL Umpikori + PL
19
26.900 € Без ДДВ
Носивост 6750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 204999 км Сила 250 кс
Финска, Man Center Turku C/O Raskone, Tiemestarinkatu 5 Turku
камион фургон MAN TGL 12.220 4X2 BL Umpikori + PL
20
15.900 € Без ДДВ
Носивост 5040 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 455999 км Сила 220 кс
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
камион фургон MAN TGL 7.180
20
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2540 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.45 м³
Година 2007 Километража 306599 км Сила 179 кс
Финска, Espoo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се