Филтри -

Камиони фургони MAN од Европа

Резултати од пребарување: 439 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN: 439 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN TGM 12.290 Euro5 Iso-koffer
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3540 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 683350 км Сила 290 кс
Белгија, Herentals
камион фургон MAN TGL 12.240 BL LBW AHK
18
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 5300 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.75 м³
Година 2008 Километража 685782 км Сила 239 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAN L 2000
8
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 208575 км Сила 179 кс
Германија, Luckau
камион фургон MAN TGL 8.220
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28.21 м³
Година 2011-08 Километража 480000 км Сила 220 кс
Шпанија, Abaran
камион фургон MAN TGL 8.190 4X2 BL
12
Контактирајте го продавачот
37.250,42 € Без ДДВ
Носивост 2171 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 81485 км Сила 190 кс
Германија, Frechen
камион фургон MAN TGL 8.180
11
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 152800 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 taillift/hayon - euro 5 - very good tyres
16
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 2290 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-04 Километража 162000 км Сила 180 кс
Белгија, HARCHIES
камион фургон MAN TGL 8.190 BL
15
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 1785 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 128748 км Сила 190 кс
Германија, Nürnberg
камион фургон MAN TGL 12.180 Gesloten bak met klep Euro 6
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5690 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-10 Километража 250000 км Сила 180 кс
Холандија, Geffen
камион фургон MAN 12.220 4X2 Gesloten bak met klep Euro 5
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6040 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-05 Километража 185000 км Сила 220 кс
Холандија, Geffen
камион фургон MAN TGA 26.320 EURO 4 375000 km 6x2
9
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Носивост 15090 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 375000 км Сила 320 кс
Белгија, GENK
камион фургон MAN TGM 18.290 4x2
24
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 9130 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 318137 км Сила 290 кс
Естонија, Kooli 10, Rummu Alevik
камион фургон MAN TGL 7.150
7
Контактирајте го продавачот
4.155 € PLN 18.900 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 225000 км Сила 150 кс
Полска, Sokołów
камион фургон MAN TGL 8.180 + MANUAL + Lift
25
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 2430 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 382307 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион фургон MAN 26.400 + приколка фургон
8
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.37 м³
Година 10/2008 Километража 1459511 км Сила 400 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 439 огласа
Прикажи
Претплати се