Филтри -

Камиони фургони MAN од Естонија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN од Естонија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN TGL 8.180
11
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08 Километража 152800 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN 8,210 Euro 4
20
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-01 Километража 209623 км Сила 210 кс
Естонија, Vasalemma Vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAN TGL 8.220
12
15.750 €
Носивост 2075 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Километража 195000 км Сила 220 кс
Естонија, Otepää
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
12
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3470 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 169280 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 12.250 4X2 BL
15
31.500 € Без ДДВ
Носивост 5670 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 138600 км Сила 250 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180
13
15.200 € Без ДДВ
Носивост 2265 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-08 Километража 158400 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
13
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 147300 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGM 18.280
18
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 49.58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-3 Километража 555900 км Сила 280 кс
Естонија, Maardu
камион фургон MAN 8.225 LLC 4X2 NORKA FURGOON
17
5.800 € Без ДДВ
Носивост 2275 кг Зафатнина 29.11 м³
Година 04/2002 Километража 406440 км Сила 220 кс
Естонија, Pärnu
камион фургон MAN TGL 12.250 4X2 BL
12
29.500 € Без ДДВ
Носивост 7450 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-08 Километража 113900 км Сила 250 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
14
16.900 € Без ДДВ
Носивост 3550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 132300 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
12
15.200 € Без ДДВ
Носивост 2265 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 190726 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 8.180 4X2 BL
13
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-09 Километража 150750 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
камион фургон MAN TGL 12.180 BL
11
9.400 € Без ДДВ
Носивост 6305 кг Евро Euro 3 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11 Километража 504200 км Сила 179 кс
Естонија, Tallinn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се