Филтри -

Камиони фургони MAN од Данска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN од Данска: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN TGX 26-480
1
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15400 кг
Година 2014-01 Километража Сила 480 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN TGM
11
Контактирајте го продавачот
9.278 € DKK 69.000 DKK
Зафатнина 52.02 м³
Година 2008 Километража Сила
Данска, Hjørring
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MAN TGL 12.180
7
Контактирајте го продавачот
5.110 € DKK 38.000 DKK
Зафатнина 41.66 м³
Година Километража 430000 км Сила
Данска, Hjørring
камион фургон MAN TGS 26.320
14
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 459000 км Сила 324 кс
Данска, Odense
камион фургон MAN 12-220
7
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5600 кг
Година 2013-04 Километража 313000 км Сила 220 кс
Данска, Kolding
камион фургон MAN TGL 12.180
1
Контактирајте го продавачот
аукција 11.428 €
Година 2012 Километража 480239 км Сила
Данска, Aars
камион фургон MAN TGL 12.180
1
Контактирајте го продавачот
аукција 11.428 €
Година 2011 Километража 534249 км Сила
Данска, Aars
камион фургон MAN TGL 7.150
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 2240 кг Евро Euro 4 Зафатнина 34.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11 Километража 352000 км Сила
Данска, Padborg
камион фургон MAN L 140C Koffer Lift Manuel
13
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 1
Година 2001-06-06 Километража 436000 км Сила 140 кс
Данска, Hedensted
камион фургон MAN 8.190 TGL
6
Контактирајте го продавачот
40.210 € DKK 299.000 DKK
Евро Euro 6 Зафатнина 33.81 м³
Година 2018-05 Километража Сила
Данска, Hjørring
камион фургон MAN TGL 12.180 BL
14
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6375 кг Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража Сила 180 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN TGL 12.220
10
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Носивост 5300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 154000 км Сила 223 кс
Данска, Odense
камион фургон MAN TGL 8.190
8
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 2160 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-06 Километража 86000 км Сила 190 кс
Данска, Hedensted
камион фургон MAN TGL 12-220 BL
12
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5929 кг Евро Euro 6
Година 2017-04 Километража Сила 220 кс
Данска, Silkeborg
камион фургон MAN TGL 12.250
9
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Носивост 5715 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.84 м³
Година 2018-01 Километража 95976 км Сила 250 кс
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се