Филтри -

Камиони фургони MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони фургони MAN од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.171 € CZK 199.000 CZK
Година 2009 Километража 546000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 3820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2004 Километража 316849 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион фургон MAN TGL 12.250 4X2 BL, HYDRAULIC FRONT
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 5055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 682995 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 6490 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 778059 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 672224 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
7.399 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 302000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 4710 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 642627 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 1000000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.244 € CZK 79.000 CZK
Носивост 3970 кг
Година 2000 Километража 850000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
4.125 € Без ДДВ
Носивост 3270 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 990407 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 05/2007 Километража 539551 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.26 м³
Година 2015-09 Километража 260000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Носивост 4945 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 959000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 2220 кг Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 204000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 333841 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.299 € Без ДДВ
Носивост 3970 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 850000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 749000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 47.23 м³
Година 2009-10 Километража 616197 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 2100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.69 м³
Година 2012-08 Километража 327000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража 562387 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се