Филтри -

Камиони фургони MAN-VW

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MAN-VW: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAN-VW TGL
1
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 970000 км Сила 1000000 кс
Романија, Piatra Neamț
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се