Филтри -

Камиони фургони Kennis

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони фургони Kennis

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Ommen

Other makes in the section "Камиони фургони"

камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Носивост 5165 кг Евро Euro 6
Година 2018-06-01 Километража 463210 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
камион фургон Mercedes-Benz 1524
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 9490 кг Евро Euro 6
Година 06/2013 Километража 871678 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.110 € CZK 299.000 CZK
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.220 € CZK 499.000 CZK
Година 2017 Километража 283000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Носивост 850 кг
Година 2021 Километража 293000 км Сила
Полска, Ostrów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 515871 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2014 Километража Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 330351 км Сила
Холандија, Lemelerveld
камион фургон DAF 600 камион фургон DAF 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража 473220 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Lemelerveld
камион фургон Volvo FL611
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража 470710 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 597121 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Евро Euro 3 Зафатнина 43.13 м³
Година 2002 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 254572 км Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 3510 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-01 Километража 155908 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.100 €
Носивост 4660 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 676947 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 1810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Носивост 4630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.300 € PLN 180.000 PLN
Носивост 5045 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.300 € Без ДДВ
Носивост 7118 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се