Филтри -

Камиони фургони KENWORTH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони KENWORTH: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон KENWORTH T 300
20
39.050 € RUB 3.500.000 RUB
Носивост 10000 кг Зафатнина 43.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-09 Километража 370000 км Сила
Русија, Нижневартовск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се